Possession w/intent to deliver-Meth; Possession of Crystal Meth; Possession w/intent to deliver-Cocaine; Possession of Cocaine; Possession of Marijuana
Wanted as of 01/15/2026
|
| Name: | Wilkey, Roxanne Culp |
| Gender: | Female |
|
Race: | Caucasian |
| DOB: | 06/26/1956 |
|
Age: | 69 |
| Hair: | Long Brown |
|
Eyes: | Brown |
|
Probation Revocation: 2nd Deg Sex Abuse of a Minor
Wanted as of 08/09/2016
|
| Name: | Noyola-Parra, Jonny |
| Gender: | Male |
|
Race: | Unknown |
| DOB: | 01/08/1991 |
|
Age: | 35 |
| Hair: | Short Brown |
|
Eyes: | Brown |
|
Probation Revocation: Endangering Children, POCS x3
Wanted as of 06/02/2025
|
| Name: | Hayes, Ronald Gene |
| Gender: | Male |
|
Race: | Native American |
| DOB: | 04/06/1969 |
|
Age: | 57 |
| Hair: | Short Black |
|
Eyes: | Brown |
|
1st Deg Sexual Assault of a Minor
Wanted as of 05/18/2020
|
| Name: | Bordelon, Brad Jeremy |
| Gender: | Male |
|
Race: | Caucasian |
| DOB: | 07/29/1973 |
|
Age: | 52 |
| Height: | 5ft7in |
|
Weight: | 170 |
| Hair: | Short Brown |
|
Eyes: | Brown |
|
| Scars, Marks, Tattoos: Left hip: Star of David |
Endangering Child x3, POCS
Wanted as of 02/11/2026
|
| Name: | Harlan, Desirae Deeann |
| Gender: | Female |
|
Race: | Caucasian |
| DOB: | 05/11/1984 |
|
Age: | 41 |
| Height: | 5ft6in |
|
Weight: | 120 |
| Hair: | Short Brown |
|
Eyes: | Blue |
|
POCS w/Intent & POCS Meth
Wanted as of 04/13/2023
|
| Name: | Scott, Gina Jeree |
| Gender: | Female |
|
Race: | Caucasian |
| DOB: | 08/06/1982 |
|
Age: | 43 |
| Height: | 5ft6in |
|
Weight: | 180 |
| Hair: | Long Black |
|
Eyes: | Brown |
|
POCS x7, Interference
Wanted as of 05/12/2025
|
| Name: | Greene, Adam Richard |
| Gender: | Male |
|
Race: | Caucasian |
| DOB: | 02/15/1982 |
|
Age: | 44 |
| Height: | 5ft8in |
|
Weight: | 200 |
| Hair: | Short Brown |
|
Eyes: | Blue |
|
Theft w/Intent to Deprive
|
| Name: | Mancha Enriquez, Marco Antonio |
| Gender: | Male |
|
Race: | Hispanic |
| DOB: | 01/20/2000 |
|
Age: | 26 |
| Hair: | Short Black |
|
Eyes: | Brown |
|
| Wanted By: Campbell County Circuit Court, Gillette, Wyoming |
Bond Revocation: original charge - Possession with intent to deliver
Wanted as of 03/28/2024
|
| Name: | Godwin, Quinn Martin |
| Gender: | Male |
|
Race: | Caucasian |
| | |
|
Age: | 60 |
| Height: | 5ft9in |
|
Weight: | 150 |
| Hair: | Long Brown |
|
Eyes: | Blue |
|
| Wanted By: Campbell County Circuit Court, Gillette, WY |
Bond Revocation: original charge - Possession 3rd or subsequent
Wanted as of 12/02/2024
|
| Name: | Gould, David Lee |
| Gender: | Male |
|
Race: | Caucasian |
| | |
|
Age: | 62 |
| Height: | 6ft0in |
|
Weight: | 240 |
| Hair: | Short Brown |
|
Eyes: | Blue |
|
| Last Known Address: 3 Arrow Blvd, Gillette, WY 82716 |
| Wanted By: Campbell County Circuit Court, Gillette, WY |